Gebruikte onderdelen

Gebruikte onderdelen

Svolta motoren verkoopt gebruikte onderdelen van diverse motorfietsen.

De onderdelen worden na demontage netjes schoongemaakt, getest, gefotografeerd en met goede foto en nette prijs in mijn webshop gezet. Daar kunt u ze ook snel en veilig bestellen. 

Kleine onderdelen worden in bakken gedaan en op merk en type in stellingen opgeborgen. Grotere of kwetsbare onderdelen (kuipdelen, voorpoten, motorblokken, velgen e.d.) worden op een, voor de onderdelen geschikte manier, bewaard.

Om aan gebruikte onderdelen te komen koopt SVOLTA motoren ook motorfietsen op. Het liefst zo origineel en compleet mogelijk. Mocht u nog één of meerdere motorfietsen hebben staan, neem dan gerust contact met mij op. Ik zal mijn uiterste best doen om u een passende aanbieding te doen !

Ivar 

Waarom SvoltaKlanten geven ons en 9.3Binnen 14 dagen
retournerenVerzending
iedere dag